-
РАЗМЕР, ММ:
1980 x 1190 x 220 мм
-
КЛАСС БЕТОНА:
B15
-
ДЛИНА, ММ:
1980 мм
-
ШИРИНА, ММ:
1190 мм
-
ВЕС 1 ШТ, КГ:
930 кг
-
ВЫСОТА (H1):
22
-
ДЛИНА:
200
-
ШИРИНА (B1):
120
-
ТОЛЩИНА ПЛИТЫ:
220 мм
-
ВАРИАНТ АРМИРОВАНИЯ:
Робоча арматура напружена окремими стрижнями А800, ненапружена зварна сітка А500С
-
РОЗРАХУНКОВЕ НАВАНТАЖЕННЯ. КГС/М2:
800
-
РОЗРАХУНКОВЕ НАВАНТАЖЕННЯ. КПА:
7,85
-
ТИП ВИРОБНИЦТВА:
Опалубочні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ковальська |
| Страна производитель | Украина |
| Тип плиты перекрытия | Пустотная |
| Вид многопустотной плиты | ПК |
| Длина | 1980 мм |
| Ширина | 1190 мм |
| Высота | 220 мм |
| Марка бетона | М200 |
| Морозоустойчивость | F50 |
| Вес | 0.96 т |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴

